Nasz Nowości

19

Exelerate odwiedza Australię

Ziv Neuman i David Gillo z firmy Exelerate zakończyli właśnie fantastyczny roadshow w Australii, odwiedzając partnerów w Melbourne, Sydney i Perth. Pragniemy serdecznie podziękować Stevenowi Salsbergowi za umożliwienie nam tego przedsięwzięcia i cieszymy się, że stworzone przez nas wspaniałe relacje przerodzą się w udany biznes.

24

Smart City Barcelona

Zespół Exelerate zaprezentował się podczas międzynarodowego wydarzenia Smart City w Barcelonie w listopadzie 2022 roku.

13

Exelerate partnerem APM PRO

Exelerate ma przyjemność ogłosić współpracę z APM PRO, wiodącym producentem oprogramowania i sprzętu ITS z siedzibą w Polsce. Firmy uzgodniły rozwój i sprzedaż wspólnego produktu, który pozwoli APM Pro na zarządzanie skrzyżowaniami wzdłuż autostrad. Liczymy na owocną i udaną współpracę dla wszystkich zaangażowanych stron. Dziękujemy Aleksandrowi Koniorowi, Dawidowi Brudnemu i Michałowi Markowi Latowickiemu za doprowadzenie do tej współpracy. Dziękujemy Aleksandrowi Koniorowi, Dawidowi Brudnemu i Michałowi Markowi Latowickiemu za umożliwienie realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy Grzegorzowi Mikrutowi z Techvision oraz naszym partnerom z Neening Valley Ventures za doprowadzenie do tego wydarzenia!

Tel Aviv 2

Exelerate partnerem Techvision

Exelerate z radością informuje o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Techvision w celu integracji systemu zarządzania i sterowania ruchem Falcon firmy Exelerate z szafami sterowników sygnalizacji świetlnej firmy Techvision. Techvision ma już setki sterowników zainstalowanych w Polsce i na innych terytoriach, a firmy zamierzają współpracować w celu wdrożenia Falcona firmy Exelerate w tych sterownikach. Dziękujemy Grzegorzowi Mikrutowi z Techvision oraz naszym partnerom z Neening Valley Ventures za doprowadzenie do tego wydarzenia!

23

Exelerate partnerem COMSA

Exelerate ma przyjemność ogłosić, że podpisał umowę o współpracy z COMSA INDUSTRIAL, spółką zależną COMSA Corporación, która prowadzi działalność w zakresie rozwoju infrastruktury, inżynierii przemysłowej, usług i koncesji. COMSA Industrial działa w obszarze kolei, elektryczności, instalacji elektromechanicznych, systemów kontroli, ITS i innych. Siedziba firmy znajduje się w Hiszpanii, a jej działalność ma charakter międzynarodowy. Exelerate i COMSA badają obecnie możliwości współpracy przy projektach związanych z ruchem drogowym w Europie i Ameryce Południowej. Dziękujemy Rafaelowi Montesinos Astiz i Mustafie Halhoul za umożliwienie nam nawiązania współpracy i liczymy na wspólny sukces.

11

Smart City Expo Polska

Zespół Exelerate prezentował się na Smart City Poland expo w Łodzi w październiku 2022 roku promując nasze rozwiązania i spotykając się ze starymi i nowymi partnerami.

8

Exelerate partnerem SmartCTY

Exelerate z radością informuje o zawarciu ważnej umowy ze SmartCty Ltd, wiodącą firmą technologiczną działającą na autostradach w USA na terenie całego kraju. Projekt obejmuje opracowanie innowacyjnego rozwiązania Smart Entrance/Exit Ramp (SEER). Sprzedaż i marketing zostaną zainicjowane w USA, gdzie Smartcty posiada znaczącą pozycję.

2

CITY MOTION

Jesteśmy częścią międzynarodowej społeczności! Tel Awiw bierze udział w Europejskim Tygodniu Mobilności i Exelerate jest tam obecny. Przyjdź i spotkaj się z nami podczas wydarzenia w Tel Awiwie. Więcej informacji znajdziesz tutaj:: https://lnkd.in/dkFVMH6K

20

EcoMotion

Zespół Exelerate zaprezentował na imprezie EcoMotion w Tel Awiwie w maju 2022 r.

555

Film demonstracyjny integracji pomiędzy systemem zarządzania i sterowania sygnalizacją świetlną Falcon firmy Exelerate a platformą danych miejskich Grupy Atos.

Z przyjemnością udostępniamy film demonstracyjny przedstawiający integrację pomiędzy systemem zarządzania i sterowania sygnalizacją świetlną Falcon firmy Exelerate a platformą Urban Data Platform (UDP) firmy Atos Group. W demo pokazujemy, jak sterowanie sygnalizacją świetlną może bezpośrednio wpłynąć na poprawę poziomu zanieczyszczenia powietrza. Dzieje się tak dzięki integracji pomiędzy UDP (który jest systemem zarządzania na poziomie miasta połączonym z czujnikami zanieczyszczenia powietrza) i Falconem (systemem, który służy do obsługi sygnalizacji świetlnej). Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do obejrzenia filmu demonstracyjnego. demo video.

the urban traffic in shengzhen city

Współpraca między Exelerate i Atos

Exelerate i Atos współpracują w celu poprawy zanieczyszczenia powietrza związanego z ruchem drogowym.

זיו_נוימן4

Artykuł Prezesa Exelerate Ziva Neumana w Calcalist

Z dumą prezentujemy artykuł CEO Exelerate, Ziva Neumana, w Calcalist, wiodącej izraelskiej stronie i gazecie biznesowej.

11

ITS International

Przeczytaj nasze przemyślenia na temat kontroli zarządzania sygnalizacją świetlną w małych i średnich miastach, jak napisano w ITS International.

WhatsApp Image 2022-03-17 at 12.58.59 PM

Amsterdam 2022

Atos i Exelerate mają przyjemność zaprosić Państwa na stoisko (02.129) podczas zbliżających się targów Intertraffic Amsterdam 2022, aby dowiedzieć się o naszym innowacyjnym rozwiązaniu zmniejszającym zanieczyszczenie powietrza związane z ruchem drogowym.